O nas

Kompleksowa oferta utrzymania czystości

CO ROBIMY?

AX SYSTEM Sp. z o.o. świadczy usługi kompleksowego utrzymania czystości na obiektach, wraz z utrzymaniem terenów zewnętrznych i zielonych.

Spełniamy wszystkie oczekiwania i wymagania Klientów w tym zakresie, utrzymując jednocześnie wysoki poziom naszych usług. Celem naszych działań jest nawiązanie trwałej współpracy z Klientem poprzez systematyczne wdrażanie najnowszych technologii i podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników.

Naszym nadrzędnym celem jest pokazanie naszym Klientom, że zlecając nam usługę związaną z pracami porządkowo – czystościowymi pozbywają się problemów związanych z koniecznością ich nadzorowania. Dodatkowo zapewniamy usługi na najwyższym możliwym poziomie jakości, co sprawia, że praca jest dostosowana do specyfiki danego obiektu oraz uwzględnia uwarunkowania każdego Klienta. Taki poziom organizacji osiągamy głównie poprzez dostosowywanie się do sprawdzonych w świecie wzorców postępowania.

Korzyści ze współpracy

  • Gwarancja najwyższej jakości wykorzystywanego sprzętu oraz środków chemicznych, które są zawsze indywidualnie dopasowane do charakteru obsługiwanego obiektu,
  • Profesjonalne dostosowanie świadczonej usługi do charakteru obiektu poprzez indywidualne Plany Sprzątania,
  • Odciążenie firm z obowiązku zatrudniania, szkolenia, wyposażania oraz kontroli personelu sprzątającego,
  • Brak problemów związanych z czasową absencja personelu (urlopy, zwolnienia lekarskie),
  • Ograniczenie ilości dokumentów wewnętrznych Klienta,
  • Możliwość przejęcia pracowników Klienta do wykonania zleconych usług, co zmniejsza niedogodności związane ze zleceniem usług porządkowych firmie zewnętrznej,
  • Dostęp do wielu nowoczesnych technologii utrzymania czystości,
Naszą podstawową działalnością są usługi porządkowo – czystościowe obejmujące kompleksowe utrzymanie czystości we wszelkich rodzajów obiektów oraz na terenach zewnętrznych i zielonych. Zapewniamy: Serwis dzienny i nocny, utrzymanie terenów zielonych, odśnieżanie. Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, magazynowo-produkcyjnych, obsługujemy sklepy wielkopowierzchniowe, centra handlowe oraz obiekty użyteczności publicznej.

Do usług specjalistycznych należy zaliczyć mycie okien standardowych jak i takich, do których dostęp jest utrudniony (również prace na wysokościach z wykorzystaniem przeszkolonych alpinistów).

W zakresie naszych usług posiadamy także gruntowne doczyszczanie wszelkich powierzchni kamiennych i PCV z wieloletnich zabrudzeń oraz usuwane starych powłok zabezpieczających, jak również położenie nowych powłok polimerowych.

Specjalizujemy się także w doczyszczaniu pobudowlanym wszelkich obiektów.

Jesteśmy dystrybutorem elektrycznych suszarek do rąk, podajników papieru, dozowników mydła oraz innych urządzeń wyposażenia toalet. Nasze produkty pozyskujemy bezpośrednio od producentów oraz posiadamy duże zapasy towaru na magazynie dzięki czemu możemy zapewnić najlepsze ceny i najszybszą dostawę. Specjalizujemy się w produktach które sprzedajemy i rozumiemy potrzeby wielu małych i dużych przedsiębiorstw z którymi współpracujemy. Specjalizujemy się w produktach zapewniających maksymalną higienę i oszczędność kosztów, jednocześnie minimalizując wpływ na środowisko, np. suszarki do rąk są tańsze w obsłudze, lepsze dla środowiska i utrzymują toalety w czystości w porównaniu z ręcznikami papierowymi.

Stale poszukujemy nowych dystrybutorów, dla których oferujemy duże rabaty na Nasze produkty. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z Nami a na pewno wypracujemy wspólny model współpracy zadawalający obie strony.

Wiedza i doświadczenie
Profesjonalizm
Odpowiedzialność
Inicjatywa

Stosowane rozwiązania

Poprzez współpracę z organizacjami z branży profesjonalnego utrzymywania czystości (Polskie Stowarzyszenie Czystości – PSC) nasza firma poszukuje najlepszych rozwiązań technologicznych w celu maksymalnego zadowolenia naszych obecnych i przyszłych Klientów.

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z firmami:

Maszyny i urządzenia: Adiatec, Ecolab, Nilfisk, Hako, Johnson Diversey, Splast, Vermop.

Profesjonalne preparaty: Tenzi, Kiehl, Buzil, Johnson Diversey, Jodex, Pramol, Voith.

arrow_upward